Zaświadczenie o niekaralności Leszno

Zaświadczenie o niekaralności

W Lesznie zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego czyli Udzielenie informacji o osobie lub podmiocie zbiorowym - uzyskuje się najczęściej na dwa sposoby: udając się do punktu informacyjnego w Lesznie lub zamawiając za pośrednictwem Internetu.

Punkt Informacyjny w Lesznie

Od 1 lipca 2014 r., można zamówić zaświadcznie bez wizyty w Punkcie Informacyjnym Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Rejonowym w Lesznie


Zamówienie przez Internet

Zamawiając zaświadczenie przez Internet nie trzeba jechać do miasta Leszno, wypełniać papierowych formularzy, stać w kolejkach, samodzielnie kupować znaczki sądowe, uiszczać opłatę skarbową, przygotowywać pełnomocnictwa, posiadać ważnego dowodu osobistego.

Sposób zamawiania przez Internet

W celu zamówienia zaświadczenia o niekaralności dla osoby lub podmiotu zbiorowego (firma) przez Internet trzeba kliknąć w przycisk poniżej i zapoznać się ze szczegółami realizacji zamówień, a następnie wypełnić znajdujący się tam formularz zamówienia zaświadczenia. Zaświadczenie zostanie przesłane listem poleconym lub kurierem oraz e-mailem.
Zaświadczenie o niekaralności formularz