ODPIS KRS BIELSKO-BIAŁA

KRS - KRAJOWY REJESTR SĄDOWY

odpis krs bielsko-biała
Oddział Centralnej Informacji KRS
przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej
ul. Bogusławskiego 24
43-300 Bielsko-Biała

Informacja:

Numer KRS składa się z 10 cyfr np: KRS 0000416664
Odpis aktualny - zawiera informacje bieżące, najnowsze. Taki odpis dostarcza się do banku, sądu, prawnika, notariusza, przetargu, doradcy lub umowy.
Opis pełny - zawiera wszystko to, co odpis aktualny, a nadto informacje wykreślone np: poprzednia nazwa podmiotu, poprzedni prezes lub członek zarządu.

ZAMÓWIENIE NA ODPIS KRS BIELSKO-BIAŁA BEZ WIZYTY W SĄDZIE W BIELSKU-BIAŁEJ

Na tej stronie można zamawiać odpisy przez Internet bez wychodzenia z biura, domu i wizyty w sądzie po odpis KRS Bielsko-Biała z Sądu w Bielsku-Białej. Odpisy zostaną dostarczone pod wskazany adres za pośrednictwem poczty w terminie 3 dni lub kuriera w czasie 48h. Odpisy wydawane są dla podmiotów zarejestrowanych w rejestrze przedsiębiorców, rejestrze dłużników niewypłacalnych, rejestrze stowarzyszeń i rejestrze fundacji.
Odpisy KRS mają formę papierową oraz posiadają oryginalne pieczęci a także podpis pracownika Centralnej Informacji Krajowego Rejestru Sądowego i mogą zostać wykorzystane do każdej czynności prawnej na całym świecie np. do przetargu, do banku, do notariusza, do radcy prawnego, dla doradcy kredytowego dla ZUS i w Urzędzie Skarbowym.

WŁAŚCIWOŚĆ MIEJSCOWA SĄDU W BIELSKU-BIAŁEJ

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego właściwy dla spraw z obszaru:
  1. miasta: Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Ustroń, Wisła i Żywiec
  2. gminy: Brenna, Buczkowice, Chybie, Czernichów, Dębowiec, Gilowice, Goleszów, Hażlach, Istebna, Jasienica, Jaworze, Jeleśnia, Koszarawa, Kozy, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Porąbka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Skoczów, Strumień, Ślemień, Świnna, Ujsoły, Węgierska Górka, Wilamowice, Wilkowice i Zebrzydowice

ZAMÓWIENIA PRZEZ INTERNET ODPISU Z KRS

1. Należy wypełnić formularz zamówienia na odpis KRS podając nr KRS, adres do wysyłki, sposób zapłaty i dane kontaktowe. W formularzu możesz podać dane do wystawienia faktury VAT lub wybrać paragon. Pamiętaj odpis aktualny zawiera najnowsze wpisy, zaś odpis pełny zawiera obok wpisów aktualnych również wpisy wykreślone.

2. System sprawdzi czy podmiot o podanym nr KRS jest w rejestrze Sądu w Bielsku-Białej i dokona wyceny zamówienia. Następnie potwierdza zamówienie wysyłając do Ciebie na e-mail dane do przelewu. Tylko kompletne formularze dają pewność szybkiej realizacji zamówienia.

3. Gdy opłacisz zamówienie i potwierdzenie dokonania przelewu opłat za KRS wyślesz na nasz e-mail pozyskamy odpis wybranego podmiotu wpisanego do rejestru a nadto zeskanujemy go do pliku pdf i wyślemy skan na podany w formularzu zamówienia adres e-mail.

4. Ostatecznie papierowy oryginalny odpis KRS Bielsko-Biała wraz z fakturą VAT lub paragonem wyślemy do Ciebie pocztą lub kurierem. Przesyłkę odbierzesz u listonosza lub kuriera. Formę dostawy możesz wybrać w formularzu zamówienia.


ZOBACZ TAKŻE: Odpis KRS Cieszyn