ODPIS KSIĘGI WIECZYSTEJ

KSIĘGI WIECZYSTE

Księga wieczysta przedstawia stan prawny nieruchomości, czyli pozwala ustalić, komu i jakie przysługują prawa do danej nieruchomości. Księga wieczysta to zazwyczaj teczka zawierająca akty notarialne oraz inne dokumenty, które posłużyły do jej założenia lub zmiany wpisów (zaświadczenia, wypisy z rejestru, mapy itp.). Księga wieczysta zbudowana jest z czterech działów.

Rodzaje odpisów z księgi wieczystej:
Odpis zwykły - zawiera informacje aktualne, bieżące, najnowsze. Taki odpis dostarcza się do banku, sądu, prawnika, notariusza, przetargu, doradcy lub urzędu skarbowego.
Opis zupełny - zawiera wszystko to, co odpis zwykły, a nadto informacje historyczne np: poprzedni nr działki, poprzedni właściciel lub spłacone kredyty od dnia wprowadzenia systemu elektronicznego w Sądzie (wskazane na szarym tle).

Numer księgi wieczystej:
- księga wieczysta w systemie tradycyjnym Kw nr 78457
- ta sama księga wieczysta po migracji (wprowadzenie do systemu elektronicznych ksiąg wieczystych) będzie miała nr WA1M/00755023/7

ODPIS KSIĘGI WIECZYSTEJ Z CAŁEGO KRAJU

Odnośnie odpisów z ksiąg wieczystych obszar pobierania obejmuje terytorium całego kraju, zamów teraz księgę z odległego sądu listem poleconym lub kurierem. Formularz zamówienia księgi wieczystej znajduję się poniżej. Za księgę zapłacisz przez internet przelewem - numer konta zostanie wyświetlony po złożeniu zamówienie na księgę wieczystą oraz przesłany na podany w zamówieniu adres e-mail. Księga jest opieczętowana przez pracownika sądu wydającego odpis pieczęcią z orłem.


FORMULARZ ZAMÓWIENIA NA ODPIS KSIĘGI WIECZYSTEJ

Numery zamawianych Ksiąg Wieczystych (max 3):
  np. WA3M/00244870/9 lub Kw 2669
  np. Ełk, Ludna 3 m1 lub działka nr 2/9 ul KEN 7
  np. Sąd Rejonowy w Katowicach

  zwykły zupełny


  zwykły zupełny


  zwykły zupełny
Wybór sposobu zapłaty i dostawy:
Dane zamawiającego:
Potwierdzenie zakupu:
 • na Fakturę
 • Paragon
Cena:
  Łączny koszt brutto do zapłaty wyniesie: 0 zł.
Adres do dostawy :
 • taki jak zamawiającego
 • taki jak do faktury
 • inny adres
Uwagi do zamówienia:
Osoba kontaktowa: