REJESTR ZASTAWÓW

Sprawdzamy w dni robocze od godz. 10:00 do 14:00
obecnie czas oczekiwania wynosi do 60 min
od przysłania potwierdzenia przelewu w powyższych godzinach
POMOC tel. 728-645-080


Formularz zamówienia zaświadczenia z RZ - Rejestru Zastawów Zaświadczenia DW-1 i DW-2 odpisy DW-4 i informacje DW-3 sprawdzanie samochodu, maszyny itp. przed kupnem

Zaświadczenie z Rejestru Zastawów, odpisy i informacje.
Zaświadczenie z Rejestru Zastawów można uzyskać samodzielnie idąc do Urzędu lub zamówić na tej stronie przez Internet z dowolnego miejsca w Polsce, bez kolejek i wypełniania formularzy na kolanie. Zaświadczenia z Rejestru Zastawów, odpisy oraz informacje mają format kartki A4. Uzyskane odpisy i zaświadczenia mają moc dokumentów wydawanych przez Sąd gdyż są pobierane z Sądu.

Jak zamówić ?
W celu zamówienia dokumentu przez Internet trzeba wypełnić poniższy formularz zamówienia wybierając czy ma to być zaświadczenie z Rejestru Zastawów czy odpis czy informacja.

Rejestr Zastawów udostępnia cztery rodzaje dokumentów:
  1. DW-1 zaświadczenie o wpisie firmy lub osoby jako zastawcy w rejestrze zastawów, (sprawdzenie firmy lub osoby)
  2. DW-2 zaświadczenie o wpisie firmy lub osoby jako zastawcy określonej rzeczy np. samochodu w rejestrze zastawów,
  3. DW-3 podanie numeru pozycji rejestru zastawów (informacja),
  4. DW-4 odpis z rejestru zastawów.


Co należy zrobić ?
Po wypełnieniu formularza system wyliczy wielkość opłat oraz poda dane do przelewu. Potwierdzenie przelewu należy przesłać na e-mail podany w zakładce kontakt. Gdy otrzymamy potwierdzenie przelewu przystąpimy do złożenia dokumentu w Rejestrze Zastawów. Po uzyskaniu danych z Rejestru Zastawów i zgodnie z opcją wyboru zaświadczenie, odpis lub informacja - zostanie przesłany na podany w zamówieniu adres dostawy listem poleconym lub kurierem.

Realizacja zamówienia i ponoszone koszty:
Za uzyskanie zaświadczenia z Rejestru Zastawów, pobierana jest opłata w zależności od wybranego rodzaju dokumentu. Za przygotowanie wniosku oraz złożenie go w rejestrze i odbiór gotowego zaświadczenia, odpisu lub informacji z Rejestru Zastawów pobierana jest prowizja w wysokości od 30 zł plus koszty przesyłki w zależności od wybranej opcji dostawy. Opłaty uiszczane są na konto przelewem przed złożeniem wniosku w Rejestrze Zastawów.

Cena:
Zaświadczenie, odpis lub informacja w najtańszej opcji zamawiane za naszym pośrednictwem kosztuje 88 zł Przy wypełnianiu poniższego formularza szczególną uwagę należy zwrócić i sprawdzić nr PESEL, REGON, VIN, imiona i nazwisko.

Wybór dokumentu z Rejestru Zastawów - należy wybrać jeden rodzaj dokumentu i wypełnić formularz zamówienia:


ZOBACZ TAKŻE: Krajowy Rejestr Karny zaświadczenie o niekaralności lub Zaświadczenie o niekaralności za przestępstwa przeciwko środowisku lub Rejestr Zastawów Żywiec