ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI IRLANDIA

Świadectwo zaświadczenie o niekaralności irlandia wzór formularza do wypełnienia.

  Zaświadczenie o niekaralności Irlandia - szczegóły zamówienia informacji z Polskiego Krajowego Rejestru Karnego

  Zamówienia Zaświadczenia o niekaralności z Polskiego Krajowego Rejestru Karnego można teraz dokonać przez Internet z dowolnego miejsca na świecie. Dokument ten nosi oficjalną nazwę „ZAPYTANIE O UDZIELENIE INFORMACJI O OSOBIE” i jest w formacie kartki A4. Jest niezbędny między innymi do podjęcia pracy w Irlandii w szkole, banku lub urzędzie pracy.

  Procedura zamawiania

  Aby złożyć zamówienie online, wypełnij „formularz zamówienia Zaświadczenia o niekaralności”. Po poprawnym wypełnieniu wszystkich pól w formularzu, otrzymasz na swój adres e-mail gotowy wniosek i pełnomocnictwo w .pdf do wydrukowania i podpisania. Należy pamiętać, że Krajowy Rejestr Karny nie jest publiczny, dlatego uzyskanie jakichkolwiek informacji wymaga posiadania pełnomocnictwa od osoby, która jest sprawdzana.

  Kroki do wykonania

  Po wydrukowaniu i podpisaniu wniosku oraz pełnomocnictwa, należy je przesłać pocztą lub kurierem na adres korespondencyjny.

  Koszty i opłaty

  Za uzyskanie Zaświadczenia o niekaralności, Krajowy Rejestr Karny pobiera opłatę w postaci znaków opłaty sądowej w wysokości 30 zł, a dzielnica pobiera opłatę skarbową w wysokości 17 zł od pełnomocnictwa. Ponadto, za przygotowanie wniosku, pełnomocnictwa, złożenie ich oraz odbiór gotowego zaświadczenia, pobierana jest prowizja według cennika oraz koszty dostawy w zależności od wybranej opcji. Opłaty muszą być uregulowane przelewem na konto sewisu przed złożeniem wniosku. Dodatkowo, istnieje możliwość uzyskania klauzuli Apostille od Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie za dodatkową opłatą. Tłumaczenie dokumentu na język angielski, niemiecki lub włoski jest również dostępne za dodatkową opłatą.

  Ostateczna cena

  Ostateczna cena za zaświadczenie o niekaralności obejmuje opłatę sądową, opłatę skarbową od pełnomocnictwa, koszty dojazdu do Krajowego Rejestru Karnego (usługa) oraz podatek VAT. Podczas wypełniania formularza, proszę szczególnie zwrócić uwagę na numer PESEL, datę urodzenia, imię i nazwisko. Warto pamiętać, że Zaświadczenia wydawane przez Rejestr Karny są w języku polskim i nie są dostępne w innych językach. Tłumaczenie dokumentu na język angielski, niemiecki lub włoski jest również dostępne. Zalecamy podanie adresu dostawy zgodnego z adresem zamawiającego, aby móc odebrać Zaświadczenie osobiście.

  Zamówienie Zaświadczenia na odległość do Irlandii

  Aby otrzymać Zaświadczenie o niekaralności na odległość do Irlandii, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:
 • 1. Uzupełnij poniższy formularz zamówienia.
 • 2. Otrzymasz gotowy do wydrukowania i podpisania wniosek oraz pełnomocnictwo (dokumenty zwrotne) na swój adres e-mail.
 • 3. Wydrukowane i podpisane dokumenty zwrotne należy odesłać pocztą na adres serwisu.
 • 4. Po otrzymaniu dokumentów zostaną one niezwłocznie złożone w Krajowym Rejestrze Karnym.
 • 5. Ostateczne Zaświadczenie zostanie zeskanowane i dostarczone na twój adres e-mail, a oryginał zostanie wysłany pocztą listową do Irlandii.


ZOBACZ TAKŻE: Zaświadczenie o niekaralności Wielka Brytania lub Zaświadczenie o niekaralności za przestępstwa przeciwko środowisku